• Budova 1.stupňa ZŠ
      • Hlavná budova
          • Deň zdravej výživy

Aj v tomto školskom roku sme zostali verní peknej tradícii – pripomenuli sme významný deň – Deň zdravej výživy (16. október).

15. októbra žiaci s veľkým nadšením očakávali 3. a 4. vyučovaciu hodinu, bolo všetko pripravené na splnenie vytýčeného cieľa. Aktivity venované myšlienke zdravej výživy prebehli v triedach pod vedením triednych učiteľov. Vďaka ochote rodičov, materiálu – zeleniny a ovocia bolo dosť na realizáciu aktivít s využitím tvorivosti a fantázie žiakov. Naši najmenší sa aktívne zapájali do nasledovných aktivít: hádanky o ovocí a zelenine, Rozprávka o potrebe zdravej výživy, beseda, spoločné projekty, triedenie a spoznávanie ovocia a zeleniny hmatom, výstavka – „Košík plný vitamínov“, chutnanie zdravých domácich nátierok.

• OZNAM

Vážení rodičia, v položke ŽIACI A RODIČIA - DOKUMENTY PRE RODIČOV máte k dispozícii aktuálny formulár platný od 01.09.2021 - Vyhlásenie o bezpríznakovosti, ktorý musí žiak 1. až 9. ročníka pred vstupom do školy (vyplnený a podpísaný) odovzdať.

Pondelok 29. 4. 2024